pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Dokonalá ochrana fasády vášho domu

 
 
Krása je súčasťou nášho života a snažíme sa si s ňou svoj život spríjemňovať. Pôsobí na naše emócie, ktoré sa odrážajú v samotnom správaní. Prirodzenú ľudskú krásu si zaisťujeme pomocou dostupných a moderných prostriedkov. Niekto to rieši kozmetickými prípravkami, iný si pomôže možno finančne náročnejšími a viac invazívnymi zákrokmi. Vždy to závisí od dostupných možností a hodnôt, ktoré vo svojom živote nakoniec preferujeme. 
 
Dá sa takto postupovať aj v prípade iných atribútov. Ako by ste riešili "facelift" svojho domu a jeho okolitých častí? Aj tu máte niekoľko možností, z ktorých si ale musíte vybrať tú správnu. Náročnejšie je to z pohľadu nákladov, preto by ste mali svoj výber zvažovať naozaj dôkladne. My vám predstavíme jednu z možností, ako si bez zbytočnej námahy zaistiť dokonalú ochranu proti vtákom, aby sa omietka vašej fasády na jar nepremenila na odstrašujúci príklad. 
 
Dajte zbohom igelitovým strašiakom
 
Určite ste si už všimli, že sa exteriér moderných domov začal zdobiť igelitovými vreckami, ktoré ale nie sú žiadnou tematickou dekoráciou. Nezapadajú do atmosféry halloweenu, Vianoc ani letných prázdnin. Nie je to dokonca ani výzdoba, ktorá by mala potešiť prekvapeného oslávenca. Svoju pozornosť venuje odlákaniu vtákov. 
 
V mnohých prípadoch to však celkom nezaberá a vaše okná a fasády sú tak zbytočne vystavené tomuto neekologickému materiálu. Ako budete ale postupovať, keď sa vtáctvo na jar rozhodne usadiť v blízkosti vašej strechy? Najlepšie urobíte, ak si necháte nainštalovať špeciálnu ochranu proti holubom
 
Bez zbytočných stresov a nevzhľadných riešení, ktoré v konečnom dôsledku uškodia ešte viac. Tak si zabezpečíte krásu fasády vášho rodinného domu oveľa jednoduchšie. 
 
Pochváľte sa domovom, ktorý nestarne
 

Tak bude vyzerať vaše obydlie, ktoré touto modernou technológiou ochránite. Vieme, že náklady na bývanie a starostlivosť o všetky časti domu nie sú minimálne. Aj preto by ste na to mali ísť rozumnejšie. S hrotmi to bude naozaj jednoduché a finančne nenáročné. Dokonalá krása sa cení stále a vy už teraz viete, ako si ju môžete zaistiť, v prípade, ak ide o vaše rodinné sídlo.

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.