pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Vytvorte si prostredie plné energie s dôrazom na dizajn

 
Odvahu zabývať sa na väčšej ploche nachádza v súčasnosti stále viac ľudí. Ak sa takéto bývanie prepojí s modernými technológiami, poskytne svojim užívateľom maximálny komfort a pohodlie. Nie je to však ale také jednoduché, aj pri zariaďovaní vášho interiéru musíte brať ohľad na niektoré prvky, ktoré sú jeho neoddeliteľnou súčasťou. 

Prirodzená potreba 
Prvou podmienkou pre uspokojenie našich základných potrieb je pocit bezpečia. Vytvorením domova, ktorým si stanovujeme hranice svojho kráľovstva sa to len začína. Nemalo by sa zabúdať ani na prirodzenú túžbu po dotyku s prírodou. Ako to v interiéri dosiahnuť? 
Je naozaj niekoľko unikátnych spôsobov a jedným z nich je využitie masívnych drevených prvkov napríklad aj v podobe originálnych drevených schodov. Pokiaľ bude s nimi korešpondovať aj kuchyňa a jedálenský priestor, poskytne svojim užívateľom prostredie naplnené harmóniou a energiou. 
 
Luxusná tmavá pre svetlé chvíľky
K dekoru a materiálom dreva sa skvele kombinuje tmavá farba interiérových doplnkov, ktorej akcent je zvýraznený lesklým povrchom. Tmavá farba je vhodnejšia do veľkých presvetlených priestorov, v ktorých vynikne aj ten najmenší detail moderných zárubní dverí. Vďaka tomu sa budete na takýchto miestach cítiť naozaj príjemne a temná krása tmavších odtieňov vám doslova vezme dych ale aj čierne myšlienky. 

V obložení veľkorysosti
Domov, v ktorom sa budete cítiť dobre a spokojne je preplnený energiou a silou, ktorú umocníte zaujímavým obkladom. Objavte nevšedné a výnimočné vlastnosti travertínu, obkladu, ktorý je nepochybne neprehliadnuteľným povrchovým materiálom v nejednej domácnosti. Atraktívna štruktúra tohto daru prírody sa postará o dokonalý nádych luxusu, vďaka čomu si celý interiér zachová svoju dokonalú krásu dlhodobo. 
 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.