pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Prirodzené svetlo je zdrojom zdravého života

 

 

Viete, ktorá súčasť rodinného domu je pre človeka najdôležitejšia? Sú to samozrejme okná, cez ktoré sa dostáva do interiéru prirodzené svetlo. Práve to je zdrojom všetkého života na zemi a nevedeli by sme si bez neho svoju existenciu až tak celkom jednoducho predstaviť. 

 
Preto sa vymyslel dokonalý spôsob, ako si svoj interiér prepojiť s prírodou a okolitým prostredím, v ktorom sa nachádzate. Každá izba vo vašej domácnosti môže profitovať z krásnych okien, pretože existuje veľa dizajnových štýlov, z ktorých si môžete vybrať. Ak ste sa dlhodobo a neúspešne usilovali o to, ako si svoj domov zveľadiť a zdokonaliť, mali by ste sa orientovať na správny výber okien. 
 
Zaistite si prirodzený prísun energie
 
Ak ste si mysleli, že s rastlinami nemáme toho veľa spoločného, mýlili ste sa. Prirodzené svetlo je zdrojom našej existencie, a pokiaľ ho nemáme v interiéri dostatok, strácame energiu a nakoniec aj chuť do života. Je to dôležité pre naše telo a myseľ. Takže jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by ste vo svojom dome mali urobiť, je nainštalovať kvalitné a zároveň najlacnejšie plastové okná
 
Rozhodujte sa podľa miestnosti
 
Ak ste sa teda rozhodli pre výber vhodných okien do svojej domácnosti, mali by ste vedieť, že rozhodujúce slovo má  jej veľkosť. Tie menšie priestory si zaslúžia väčšie sklenené tabule a naopak miestnosti s vyšším stropom a rozlohou si vystačia s oknami vysoko nad zemou, alebo viacúrovňovými typmi. 
 
Vyberte si štýl, ktorý zohľadňuje najlepšie funkcie miestností a zároveň pôsobí aj na vaše emócie. 
 
Malé priestory sa dajú opticky zväčšiť a presvetliť aj výberom strešných okien, ktorých nákup je nutné zvážiť dvojnásobne, aby vám o niekoľko rokov do izby nezatekalo. Neexistuje nič dokonalejšie, ako sa prebudiť pod rannou modrou oblohou a naopak zaspávať pod nádherne žiariacimi hviezdami. To všetko len za predpokladu dobrého okna, ktoré vytvára určitú bariéru a zároveň nás spája s okolím. 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.