pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Život v rovnováhe s dokonalým detailom

 
Každý z nás preferuje svoj špecifický štýl, ktorý sa vyznačuje charakteristickými prvkami. Na základe nich sa mu pripisuje určitá hodnota a krása, ktorou si môžeme vybaviť a zariadiť svoj domov. Podobne to platí aj v prípade starožitného nábytku, ktorý sa v súčasnosti stáva stále viac obľúbenejším. Aj jeho výber ale musí predchádza dokonalej úvahe, pretože nie všetko, čo je automaticky staré, môžete použiť ako dekoračný prvok. 
 
Krása ukrytá v rokoch
Nákup starožitného nábytku je inteligentná stratégia na zariadenie interiéru kvalitným doplnkom za menej peňazí. Môže ísť o výber vintage toaletného stolíka, ktorý svojimi jednoduchými a čistými líniami zapadne aj do tých najmodernejších priestorov, samozrejme za predpokladu dodržania určitých pravidiel. 
 
K tým najhlavnejším vlastnostiam starožitného nábytku patrí jeho vek, od čoho sa samozrejme odvíja aj jeho cena. Odborníci tvrdia, že dobrý vintage nábytok by mal byť starší viac ako 100 rokov, pričom si to netreba zamieňať za "retro," kde je to niečo cez 40 rokov. 
 
Dobre premyslené rozhodnutie
Vy však nemusíte čakať, než sa konkrétnemu kusu nábytku časom pripíše jeho hodnota. Môžete si ho vybrať priamo v obchode, kde sa jeho výrobe venujú za účelom vysokého dopytu. Nádych histórie a stopy užívateľov, môžete nájsť aj na ňom. A niekedy je to len o špecifických tvaroch a zdobení, ktorým sa nábytok v časoch minulých vyznačoval. 
 
Ak sa radíte k nadšencom tohto štýlu, neváhajte si objednať spomínaný toaletný stolík, ktorý bude dokonalým detailom, pútajúcim pozornosť všetkých návštevníkov. 
 
Potrebujete pre svoj život pohodlie a komfort? S vintage nábytkom ho budete mať určite. Jeho teplé a prírodné odtiene vnášajú do každého interiéru pohodu a súlad, ktoré sú pre všetky živé tvory zásadné. Každý problém a nedorozumenie sa predsa rieši oveľa lepšie v prostredí, ktoré pôsobí upokojujúcim dojmom. Vy máte jedinečnú možnosť žiť v rovnováhe, ak si do svojho domova vpustíte tento nádych nevtieravej elegancie.
 

 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.