pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu
pic
Atraktívny doplnok v podobe neškodného dreva
V posledných rokoch vidíme v našom okolí čoraz viac budov, ktoré sa „pýšia“ drevenými fasádami. Či už je to nádherné architektonické majstrovské dielo alebo menší, ale dokonale vytvorený rodinný dom...
viac
pic
Ohľaduplný zdroj energie, ktorý naozaj oceníte
Zima je už tu a jej vtieravú silu pociťujeme každým jedným dňom stále viac. Aby sme si pohodlie vo svojom dome a interiéri vedeli spríjemniť na maximum, mali by sme si zaobstarať adekvátny zdroj vykurovania, ktorý bude ohľaduplný k našej peňaženke a okoliu.
viac
pic
Život v rovnováhe s dokonalým detailom
Každý z nás preferuje svoj špecifický štýl, ktorý sa vyznačuje charakteristickými prvkami. Na základe nich sa mu pripisuje určitá hodnota a krása, ktorou si môžeme vybaviť a zariadiť svoj domov. Podobne to platí aj v prípade starožitného nábytku, ktorý sa v súčasnosti stáva stále viac obľúbenejším.
viac
pic
Vyjadrite svoje emócie vhodným obrazom
Umenie je veľmi rozmanitá škála ľudských aktivít, ktoré sa zaoberajú tvorbou vizuálnych, sluchových a iných artefaktov - umeleckých diel - ktoré vyjadrujú autorovu imaginatívnu alebo technickú zručnosť, a sú určené na to, aby boli ocenené svojou krásou alebo emocionálnou silou.
viac
pic
Prirodzené svetlo je zdrojom zdravého života
Viete, ktorá súčasť rodinného domu je pre človeka najdôležitejšia? Sú to samozrejme okná, cez ktoré sa dostáva do interiéru prirodzené svetlo.
viac
pic
Krása oblohy, ktorá bude dokonale presvitať
Pergola je záhradný prvok, ktorý poskytuje zatienenú plochu pre zábavu alebo relaxáciu. Postavená býva pomocou stĺpov s nosníkmi, ktoré sú dobre pripevnené k základu.
viac
pic
Vytvorte si prostredie plné energie s dôrazom na dizajn
Odvahu zabývať sa na väčšej ploche nachádza v súčasnosti stále viac ľudí. Ak sa takéto bývanie prepojí s modernými technológiami, poskytne svojim užívateľom maximálny komfort a pohodlie.
viac
Dokonalá ochrana fasády vášho domu

viac

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.